Vydělávejte prostřednictvím svého hobby

Jste typickým Čechem čili sportovním nadšencem? Pokud ano, pak zřejmě milujete kulatý míč, zelenou trávu a vše kolem této populární dvojice. Fotbal si můžete užívat a vychutnávat nejen aktivně přímo na hrací ploše, ale i z tribun, případně z pohodlí vašeho obývacího pokoje. Je také velmi pravděpodobné, že vás láká možnost sázení, a tedy finančního zisku. Zvláště domníváte-li se, že jste skutečným odborníkem dané hry a máte v malíku formy a statistiky daných hráčů.
dolarové papírovky.jpg 
Sázení na výsledky fotbalových klání představuje již zaběhlý byznys, do něhož se investují nepředstavitelné sumy. K dispozici jsou jednak:
 
·         KLASICKÉ SÁZKOVÉ KANCELÁŘE,
·         či nově nastupující fenomén DAILY FANTASY SPORTS, který se těší zejména ve Spojených státech amerických a Kanadě neobvyklé oblibě ze strany fanoušků.
 
U sázkových kanceláří máte možnost vsadit určitou částku na výhru či prohru daného týmu, případnou remízu zápasu. Pochopitelně můžete vložit peníze i na množství žlutých a červených karet, které budou v klání uděleny, případně množství penalt, pokutových kopů, procentuální poměr držení míče a mnoho dalšího. Sázkové kanceláře představují zaběhlý způsob sportovního sázení, který se přeci jen o něco oživil a přiblížil mladé generaci prostřednictvím možnosti zpřístupnění vkládání svých tipů přes internet, a to i v průběhy samotné hry, tedy on-line.
 

Proč vás Daily Fantasy osloví?

 
Daily Fantasy je v našich zeměpisných šířkách stále relativní novinkou, jejíž plný potenciál nevyužívá mnoho lidí. V budoucnu se však očekává značný růst zájmu, nepromarněte tedy svou příležitost.
 
Jedná se o zcela nově pojatý konceptsázení, který vám přinese mnohonásobně větší zábavu z celé hry, navíc celý výsledek můžete alespoň zčásti ovlivnit, nejedná se tedy o pouhé pasivní sledování utkání, jak je tomu u klasických kanceláří.
nohy fotbalistů.jpg 
V čem se tedy Daily Fantasy liší?
 
·         v rámci svého rozpočtu nakupujete vámi vytipované hráče do své ideální jedenáctky, vše tedy závisí na vašich zkušenostech, odborném pohledu, citu pro hru a pečlivém pozorování jednotlivých týmů a hráčů
·         následně sledujete skutečně hrané zápasya zjišťujete, jak se „vašim“ vyvoleným sportovcům vedlo, podle toho získáváte body potřebné k poražení ostatních hráčů a výhře
·         v rámci tohoto typu sázení kloubíte svou lásku ke sportu, znalosti a odhad se schopnostmi z oblasti ekonomie a managmentu
·         máte možnost přímo se střetávat například se svými přáteli či rodinnými příslušníky
·         fotbalové zápasy rázem získají zcela novou jiskru a náboj
 
Neváhejte a seznamte se blíže s Daily Fantasy Sports! Vyzkoušejte efektivní způsob zisku peněz a potěšení ze hry s tou správnou dávkou adrenalinu.