Cesta do Chorvatska nemusí být nekonečný boj

Chtěli byste se letos v létě vydat do Chorvatska? Není se čemu divit, tato země nabízí turistům opravdu nevídané zážitky a spoustu možností. Nekonečné pláže, úžasně čistá křišťálová voda, vždy krásné počasí a milí lidé na každém rohu – to jsou největší lákadla této jadranské země, kterou navštívil téměř každý Čech.
kamenité pobřeží.jpg

Jak vyřešit dopravu?

Pokud se rozhodnete navštívit Chorvatsko, tak byste nejprve měli zauvažovat nad tím, jak se sem dostanete. Velmi populární je sem jezdit vlastním autem, avšak ne každý má tuto možnost, navíc to má i spoustu negativ. Musíte řešit dálniční známky, mýtné, složitě plánovat cestu, abyste se vyhnuli kolonám a špičkám. Další možností je cesta do Chorvatska autobusem. Tato varianta je asi nejpohodlnější a rozhodně nejvíce dostupná, cena je velmi nízká a může si to dovolit naprosto každý. Chorvatsko autobusem je navíc velmi pohodlné, celou cestu můžete jednoduše odpočívat, číst si, sledovat filmy nebo se bavit se svými spolucestujícími. Má to zkrátka řadu výhod, navíc nemusíte řešit ani parkování, které je také poměrně tučné, co se týká parkovného.

Jízdenky na autobus můžete zakoupit jednoduše online. Je jen na vás, jestli je nakoupíte s dostatečným předstihem a budete mít jistotu místa, nebo jestli to necháte na poslední chvíli a využijete třeba nějaké finančně zajímavější nabídky. Tak jak tak si můžete být jistí, že ceny za jízdenky jsou opravdu příjemné a nebudou činit žádný problém ani objemnějším rodinám či vícečlenným skupinám.
vlny moře.jpg

Chorvatsko autobusem – jaké to má výhody?

Bez nutnosti plánovat trasu a zajímat se o to, kudy jet
– Netřeba řešit dálniční známky, mýtné, kolony a další nepříjemnosti na cestách
Bez nutnosti řešit parkování na místě, které je poměrně drahé
– Možnostodpočívat po celou dobu cesty, která tím pádem mnohem lépe ubíhá
– Varianta vhodná i pro lidi bez řidičského oprávnění


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup