Styl bydlení vyjadřuje priority majitelů

Po vlastním bydlení touží v podstatě každý, když dosáhne určitého věku nebo touhy se osamostatnit a zařídit se podle svých vlastním představ. Ve většině případů se v zařizování bytu nebo domu řídíme nějakou naší představou a zařizujeme nábytek či vybavení podle určitého stylu bydlení. Každý byt potom jasně odráží i povahu a priority toho, kdo zde bydlí. Potom v podstatě můžeme i na drobných detailech zaznamenat, o jaký styl bydlení se bude jednat. Ačkoliv si mnozí myslí, že například obyčejné zásuvky nebo vypínače se vybírají pouze podle technických parametrů. Což zrovna v dnešní době vůbec nehraje jedinou roli. Výrobci nabízí skutečně mnoho svých produktů, tudíž lze vybrat specifický design, tvar, materiál, barvu i provedení. Mnohdy vyhraje samotná modulárnost strojků, kterou můžeme nalézt u Schneider asfora Lightpark.cz. Ač se to někomu nemusí zdát podstatné, tak právě správný výběr dokáže dokonale podtrhnout vzhled místností.bílá zásuvka

Vypínače a zásuvky jsou součástí bydlení

Při výběru je samozřejmé se zaměřit na typ vypínače, který budeme instalovat do místnosti. Existují totiž jednopólové, dvoupólové, schodišťové, dvojité schodišťové, křížové, takové co umí stmívat a mnohé další. Moderní doba si žádá i moderní přístupy. U některých komponentů jsou velmi důležité rámečky, které se přirozeně dělají podle potřeby, nemusí být pouze na jeden vypínač či zásuvku. Celkem běžné je, že některá místa vyžadují vícenásobné rámečky, což vypadá velmi příjemně na pohled. Mimochodem v dnešní době není problém jít ještě kousek dál a například si vybrat i bezdrátové ovládání nebo časově ovládané zásuvky. Na některé můžeme i mluvit a poslechnou nás.Více otvorů pro zásuvky
Vybíráme podle některého stylu bydlení

  • Industriální styl se bude pravděpodobně zaměřovat na vypínač, který bude skleněný nebo betonový, ale slušet mu bude i kov, dřevo nebo barva cihly.
  • Francouzská Provence – při názvu nám na mysl přijde ihned levandule nebo růže, barvy poté mohou být fialové, tyrkysové nebo i olivově zelené. Vůbec není špatný keramický materiál s drobnými kvítky.
  • Skandinávský styl – tady by mu určitě slušel dřevěný dekor a keramický základ.
  • Minimalistický interiér – nemá rád chaos a zbytečné zdobení, zde bude vítězit jednoduchost v kombinaci s lesklými či matnými povrchy. I v tom je zvýrazněná krása.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup