Pořiďte si dostupný domek podle vašich představ!

Skvělým řešením, jak si zajistit pohodlné bydlení za dostupnou cenu, je výroba mobilních domů!
Přijde vám vhod jak v situaci, kdy za své bydlení nechcete vydat své celoživotní úspory, a ještě se zadlužit, tak i v okamžiku, kdy potřebujete bydlet, ale nedosáhnete na běžnou hypotéku. Velkou předností těchto objektů totiž je, že vás vyjdou pouze na několik stovek tisíc korun, což je ve srovnání s cenami běžných staveb naprosto nečekaná nabídka.
Ovšem pozor, rozhodně se nemusíte obávat, že byste v takovém případě jakkoli strádali, určitě nebudete bydlet v žádné maringotce, i když ve vás pojmenování těchto objektů může podobné asociace vyvolávat.
architektka u počítače, návrh domu – plán
Pro mobilheimy je typická jejich mobilita, čili pohyblivost, která vychází z faktu, že se jedná o stavby bez pevných základů. Díky tomu, že taková stavba není spojená se zemí, nemusí vznikat na místě, a ani na něm nemusí definitivně zůstat.
Objekty vznikají v areálu výrobce, který je na konečné místo dopraví s pomocí speciálního vozidla. A v případě, když se v budoucnosti rozhodnete pro stěhování, můžete udělat to samé – váš byt může kamkoli cestovat spolu s vámi.
Absence pevných základů spojených se zemí má navíc ještě jeden benefit – k umístění stavby na pozemek nepotřebujete stavební povolení. Ovšem pokud budete mít zájem o přidělení čísla popisného, stavbu je možné snadno zkolaudovat, protože je zhotovena v souladu se všemi potřebnými normami.
žluté domovní dveře
Jak je tedy vidět, pořízení mobilheimu vám ušetří spoustu zbytečných starostí a bydlet můžete bez prodlení – v řádu několika málo měsíců!
A jak bude váš malý domeček vypadat, to záleží jen na vás! Můžete si jej vybrat v centru vzorových domů v areálu výrobce, anebo si můžete nechat zhotovit stavbu podle vašeho vlastního návrhu. Vnitřní dispozice bytu i jeho vybavení budou přesně takové, jak si vy sami budete přát. Můžete si zvolit jak výhodnou úspornou variantu, stejně tak jako luxusní provedení.