Je čas na redukci váhy


Nejčastěji tyto problémy mají začátek v době dovolených nebo svátků, což si rozhodně zažil každý. Během volna se více nakupuje potravin a tím přirozeně se více konzumuje. Bohužel ale úplně všechno co je na očích a nějaká omezení jdou úplně stranou . Tělu tento princip neprospívá a o to více, když se mu nedostává žádného pohybu. Problémy se začnou projevovat celkem brzo. Tělo jakmile zjistí, že dostává něco víc, než má, tak se přirozeně začne podle toho chovat a přebytečné zásoby si ukládá. Není divu, že se nám poté začnou některá místa různě kulatit. Je čas s tímto viditelným jevem něco udělat a rozhodně to není o tom, že bychom měli nenávidět naše tělo.krabičková dieta

Diety na internetu

V dnešní době si lze mnoho informací zjistit na internetu, ale je zde takové množství doporučených diet, že těžko se dá vyznat v tom, která je správná nebo dobrá. Přesto existuje mezi stovkami nesmyslných diet, pár dobrých, kdy i odborníci oko přimhouří a mnohdy i doporučí. Poslední dobou hodně úspěchů sklidila keto dieta, krabičková forma vybraných jídel nebo Low Carb, která má také celkem brzo viditelné výsledky. A dokonce postačí týden nebo dva, kdy se stáhne žaludek a proces spalování se rozjede. Potom hubnutí půjde snáze. Pokud by i s tímto byly problémy, tak si lze na pomoc vzít jeden z doplňků stravy , který pomůže nabudit pocit plnosti žaludku a tím omezit přijímání nadbytečné potravy.nápis na břiše – že máme milovat své tělo
Základní pravidla této diety:

  • Některé potraviny budou zkrátka tabu. Mezi ně patří například pečivo, rýže, těstoviny, brambory, ovesné vločky, cukr a alkohol.
  • Dopřát si pro změnu můžeme maso, vejce, ryby, mléčné výrobky a z ovoce nás v jídelníčku mohou potěšit jahody, maliny, ostružiny, meloun nebo pomeranč.

Ráno si můžeme ale vychutnat bohatou snídani na bílkoviny v podobě chutných míchaných vajíček se zeleninou nebo křupavým salátkem. Kila budou mizet o poznání rychleji, než se může zdát.