Někdo vždycky půjčí

Každému z nás se může stát, že se dostane do finančních obtíží. U někoho je to sice na první pohled nepravděpodobné, ale ani někdo takový nemá nikdy stoprocentní jistotu své solventnosti, a u mnohých se to může stát třeba i v libovolném okamžiku. A stává se to.

A co si počít ve chvílích nedostatku, kdy se nedaří vydělat dost ani na ty nejdůležitější věci a nejsou k dispozici ani úspory, ze kterých by se dal takový deficit dorovnat?

složené účtenky

Když se někdo dostane do podobné situace, musí zkrátka nejednou vsadit na půjčku. Protože jsou i výdaje, jež se platit musí, jsou věci, bez nichž se člověk vůbec neobejde, respektive účty, jejichž nezaplacení by vedlo k nejrůznějším nepříjemným, ba i katastrofálním následkům.

Jenže zkuste si někde v bance zažádat o libovolnou z půjček ve chvíli, kdy nemáte horentní příjmy, ale naopak jenom dluhy, kdy vám možná dokonce nějaký ten záznam hyzdí registry dlužníků, když máte třeba i další nesplacené půjčky nebo exekuce! Totiž raději to ani nezkoušejte. Bylo by to jenom mrhání časem a silami. Po shánění celé řady potvrzení, po doložení toho a onoho a dlouhém čekání by byl verdikt takřka jistě zamítavý. Protože žadatel, který není bonitní, není pro banky akceptovatelný.

Ovšem nebankovní sektor vyhoví nejednou i někomu takovému. Třeba americká hypotéka může být poskytnuta i někomu, kdo by neuspěl nikde jinde.

jihoafrická peněženka

Tady stačí jenom dát do zástavy nemovitost, jež bude po dobu splácení zárukou, že nebankovní společnost o své peníze nepřijde, tady stačí příjmy, z nichž lze hradit splátky, a je to. Nad lecčím, co nevypadá dobře, se tu pak dá přimhouřit oko.

Právě tady člověku půjčí jistě, rychle, bez poplatků předem a skrytých nástrah až sedmdesát procent odhadní ceny zastavené nemovitosti, a to s možností splácet od jednoho roku až po třicet let. Tady nabídnou příznivé úroky, možnost splatit vše předčasně a podobné výhody.

A to může přijít vhod.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup