Nač odsuzovat všechny?

Kde bychom byli bez mužů? Asi každá žena nebo dívka si někdy řekla, že by to bez nich bylo lepší, ale podívejte se na to z druhé stránky – alespoň se tu sami nenudíme! Někdo moudrý kdysi řekl, že Muži pocházejí z Marsu a ženy z Venuše a možná tomu tak opravdu je, ale právě dané odlišnosti nás dokážou výborně spojit.

spojení - puzzle

Každý jedinec má svoji výjimečnost a na to nezapomeňme. Můžeme potkat stovku mužů a stovku žen a ani jeden k nám nemusí dokonale pasovat. Můžeme si tvořit přátelství nebo známé, ale nemusíme je okamžitě zahrnout na sto procent do našeho aktuálního života. Jsou lidé a lidé. Ať jsme žena nebo muž, jediné, co nás utváří ve společnosti i o samotě je naše povaha. Povahové rysy můžeme mít stejné jako opačné pohlaví, jiné anebo velmi podobné. Můžeme být cholerici, sangvinici, melancholici či flegmatici. Nikdy nejsme pouze jeden typ člověka, většinou se povahové rysy míchají, a i když máme například stejnou krevní skupinu, nemusíme si i tak rozumět.

Dlouho kladená otázkamůže se uskutečnit pravé přátelství mezi mužem a ženou? Co myslíte?

mladé přátelství

Muže jako takové nelze definovat. Jako je tisíc jiných zvířat, je tisíc jiných mužů. Někdo může být věrný a hodný, ale nesnáší něco, co my milujeme. Někdo může být zase zlý na ostatní, ale máme stejné koníčky a nám by slovem ani činem neublížil. Je to těžké a nesmyslné, abychom je všechny zavřeli do jedné skříňky. Pokud někdo ublížil, neznamená to, že ublíží i někdo jiný. To si prosím pamatujte.

Takže muži i ženy jsou si rovni. Pokud jste ve svém životě narazili vždy jen na samé grázly nebo celkově zlé lidi, určitě neodsuzujte celé pohlaví. Někdo se brzy objeví. Nebo se možná už objevil, ale Vy přes růžové brýle nevidíte jeho výjimečnost. Dívejte se pořádné kolem a usmívejte se. Třeba právě ten úsměv vyláká krotkého zajíce z nory a bude Vám tím nejlepším přítelem nebo partnerem.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup