Jak se vám líbí vzhled vestavěných skříní

Někteří lidé se k designu vestavených skříní na míru vyjadřují tak, že jim připadají natolik působivé, že dle jejich názoru spadají do kategorie luxusních výrobků. Tomu se nelze vůbec divit, protože právě zde se plní jedno osvědčené rčení, které praví, cituji: „krásu hledej v jednoduchosti“.

Nikde žádné panty, nikde zbytečné záhyby, prohlubně, varhánky a další okrasné prvky. Vystačíte s docela prostým laminem a posuvným mechanismem, který zcela zastoupí dveřní křídla, veskrze nepraktická a nešikovná.

obývací pokoj

Vnitřní prostory jsou koncipovány tak, aby byl využit každý krychlový centimetr, a lze je přizpůsobit každému z vás, proto se také těmto skříním přezdívá „na míru“, a s některými z nich se můžete blíže seznámit na vybraném fotu na HP Stěn skříně.

Krása nejen uvnitř

Někteří lidé jsou krásní tam uvnitř – v srdci, ale bohužel nejsou pokaždé obdařeni tomu odpovídající tělesnou schránkou. U vestavěných skříní to neplatí, tam rozhoduje obojí už jen proto, že celková plocha posuvných dveří nahrazuje nástěnnou malbu či jinak upravenou část obytné místnosti. Proto jsou vestavby na míru ideálním prostředím, kde se může plně projevit talent a zkušenosti bytových architektů. Vyjádřením vzhledu posuvných dveří dáváme prostor umění, které ještě před pár desítkami let nemohlo najít v našem světě uplatnění.

Dveře mohou získat podobu zrcadel čistých i kouřových, mohou být lesklé, matné, čistě bílé či krémové, opatřené pravidelným i nepravidelným vzorováním, malbou, fototapetou, mohou plynule přecházet z jedné pastelové barvy do druhé, mohou barevně ladit s koberci, svítidly, závěsy, roletami, žaluziemi, zkrátka se vším, na co si vzpomenete.

šaty ve skříni na ramínkách

Vše na jednom místě

Jakmile vás uchvátí styl, koncepce a soulad posuvných dveří, můžete ve svém vyjádření vnitřní pohody pokračovat poté, co si uvědomíte, že je veškeré vaše soukromí přímo před vámi na jednom místě – oblečení, obuv, sportovní potřeby, hračky, úklidové prostředky, tedy v podstatě vše, co ke spokojenému životu náleží.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup