Jedinečná originální chuť

Medovina byla známým nápojem už několik staletí před Kristem. Naše zem byla výrobou a hlavně exportem tohoto lahodného moku ve středověku. Postupem času ji začaly vytlačovat ze scény jiné druhy alkoholických nápojů, které se u nás postupně rozšiřovaly, až se dá říci, že se na ni téměř zapomnělo. Ovšem její výroba nikdy úplně neustala a v dnešní době se její výrobě věnuje několik renomovaných výrobců alkoholických nápojů. Jak už její název napovídá, hlavní složkou tohoto likéru je med a samozřejmě voda. Různě druhy tohoto tekutého zlata určují jak její barvu, tak její chuť a vůni. Dnes se k výrobě používá jak květový například lipový nebo slunečnicový, tak také lesní.

med a koření

Místo vody dnes někteří výrobci přidávají nejrůznější ovocné šťávy, takže můžete pořídit medovinu višňovou, malinovou nebo třeba hroznovou. Také se můžete setkat s druhy, do kterých jsou přidány nejrůznější bylinky či koření. Nejčastěji bývá přidávána skořice, zázvor a dokonce třeba i mandle či ořechy. V naší nabídce najdete medoviny od předních výrobců a to nejen našich domácích, ale i zahraničních, speciální edice, které na našem trhu nejsou jen tak k sehnání i oblíbené druhy a známější druhy. Vstupte k nám a vyzkoušejte tento nápoj z tekutého zlata, kteří znali už naši předci. Jistě i Vy si na něm pochutnáte.

alkohol

Jsme největším dodavatel lihovin všeho druhu od předních výrobců. Nabízíme Vám všechno od běžných klasických destilátů, jako je slivovice, hruškovice, meruňkovice a podobně, přes likéry, rumy, giny, whisky až po exotické destiláty, speciální limitované edice a dárky či miniatury. Prostě a jednoduše u nás najdete naprosto všechno, co se alkoholu týče. Ať už hledáte speciální dárek pro své blízké či si chcete udělat příjemný večer se svou láskou nebo opravdu dobře oslavit rozlučku se svobodou či své narozeniny, u nás jistě najdete přesně to pravé.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup