Jak si muži představují erotické boty


Kdybychom měli vytvořit pomyslnou stupnici erotičnosti dámské obuvi, možná by vznikla docela zajímavá tabulka. Podle čeho se orientovat a jak vybírat erotické boty?

Gumovky a galoše – když si krásná dívka obuje gumové holinky, zaměříte svůj pohled na jakékoli části těla, jen ne na nohy. Již intuitivně a bez rozmýšlení vás přestanou holinky zajímat, leda, že byste měli v úmyslu si podobný model koupit a byl by to pro vás pohled inspirativní. Se sexy obuví nemají tyto boty nic společného. A proč? Protože vám připomínají spíše kosmický skafandr.

dámské tenisky

Tenisky a trekové boty – toto už je o něco lepší, ale stále se jedná o obuv, kterou nosí i muži, a mnohdy nerozeznáte typ tenisek, co je vysloveně pánskou obuví, od té dámské. V teniskách je sice při chůzi maximální pohodlí, ale sexy boty to také nejsou. A proč? Protože v nich krása nohou nevynikne ani v krátkých šortkách.

Balerínky – ty se více přibližují ideálním sexy botám, než tenisky, protože více odhalují nárt a hlavně kotník. Přece jen tomu ale něco schází, a sice vyšší podpatek. Abychom mohli vnímat přirozenou krásu zakřivení nožní klenby, tvar paty a prstů, musíme na to jít jinak.

sexy boty

Sandály na podpatku – chceme-li vysloveně tvrdit, že jde o erotické boty, měli bychom odhalit co nejvíce přirozené krásy chodidel, a zároveň nabídnout pohled na jejich polohu se zvednutou špičkou. Tvůrci obuvi si to dobře uvědomují, a proto za erotickou obuv považují pouze takovou, co napodobuje chůzi po špičkách. Lépe si to představíte, když budete například pozorovat gymnastky, jak nastupují na cvičení se stuhou a našlapují ladně po špičkách, aby odhalily své paty a nabídly sexy pohled na nožní klenbu. Celé kouzlo sexy bot souvisí s anatomií chodidla, a nebýt jejich dokonalých proporcí, vůbec bychom se tu o nějakých sexy botách nemohli bavit. Buďme rádi, že ženské tělo zakončují ve své nejspodnější části tak krásné a sexy tvary.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup