Kotvičník zemní vykazuje účinky podobné Viagře

Kotvičník zemní je drobná rostlinka s výjimečnými účinky zejména pro mužskou populaci. Přezdívá se jí „rostlinná nebo bylinná Viagra“ a kromě toho, že nabízí podobné výsledky, je především bezpečná a bez vedlejších nežádoucích efektů. Účinky Viagry Erectmax můžete s účinky Kotvičníku zemního porovnat sami na sobě, ovšem doporučuje se vše nejprve konzultovat s lékařem.

muž a žena

Co Kotvičník zemní vlastně dokáže?

Povzbuzuje sexuální touhy – co by to bylo za život, kdyby váš partner, kterého milujete a těšíte se na jeho fyzickou přítomnost, namísto něhy, mazlení a navození slastných orgasmů usedal k televizi nebo byl začtený do knih a o sex by vůbec nejevil zájem? S kotvičníkem se výrazně zvedne libido, a to zcela přirozeným způsobem. Kotvičník zemní není droga, nevzniká na něm závislost a není ničím nebezpečný.

nahá dívka

Podporuje nárůst svalové hmoty – je to dáno zvýšením testosteronu a uvedením hormonů do rovnováhy. Pokud tedy budete pravidelně cvičit a posilovat, svaly porostou lépe a podkožní tuk se bude ztrácet, a hlavně bez rizika, jemuž jsou vystaveni ti, co berou anabolické steroidy.

Zlepšuje plodnost – Kotvičník zemní má příznivý vliv i na množství, kvalitu a pohyblivost spermií. Čím lépe na tom budou, tím větší šance, že se narodí zdravý potomek. A závažné zdravotní problémy u narozených dětí, to je patálie, a velmi skličující záležitost, není to zkrátka jen chřipka, kterou vyležíte v posteli, a za týden je po všem.

Prostata – Kotvičník spolu s dalšími adaptogenními bylinkami, např. s Macou peruánskou nebo Ženšenem korejským, dovedou úspěšně pomáhat při potížích s prostatou a mohou být prospěšné i jako preventivní léčivo. Adaptogenní bylinky můžete užívat po celý rok, v rozumném dávkování nikomu neublíží.

Likviduje následky stresu – nelikviduje pochopitelně jeho příčiny, ale brzdí dopady stresu na organismus. Každopádně byste měli současně s tím příčinu stresu odhalit a problém vyřešit.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup