Získejte vlastní dům chytře

Máte štěstí, že vlastníte kus pozemku, a to i s inženýrskými sítěmi! Jen by chtělo upravit bydlení v zahradním domečku, nemyslíte? Máte klasiku o jedné místnosti a možná sklep. Ostatně, jako každý zahrádkář kolem. Ale mnozí staví nové domky, nebo alespoň přistavují! Co Vy?
· Chcete se pustit do stavby domku, ve kterém byste mohli na stáří jednou bydlet natrvalo?
· Nebo nejste nadšení z plahočení na stavbě a chtěli byste raději bydlet hned?
Stavba?Obíhání úřadů s žádostí o stavební povolení? Mít na zahrádce staveniště několik měsíců? Neužívat si pohody celé léto? To ne! To raději budete bydlet v té Vaší kůlně, kterou tak hrdě nazýváte zahradním domkem?
Bydlení hned?A líbilo by se Vám bydlet hned? Nebo alespoň téměř ihned? Bez úřednického martýria? Jediné, co byste opravdu museli udělat, je zbourání kůlny. Teda, pardon, zbourání zahradního domku! A potom vybírání domu. Nechte si prostě nový dům přivézt!
zahradní domek.jpg
Ta druhá, viďte?
Ta druhá varianta je nejen lákavá, ale také lehce proveditelná. A hlavně finančně dostupná pro každého! Postup je vážně snadný.
1. Musíte se nejprve seznámit s typy mobilních domů. Bývají přízemní a různě prostorné. Ale v každém z nich je klasika. Pokoje, koupelna, WC, kuchyně. Ale také vybavení! A to je vážně skvělé! Domluvte se rovnou i na zateplení, kdybyste uvažovali o celoročním pobytu na zahradě.
2. Po důkladném výběru se domluvíte na zaplacení a na datu, kdy Vám servisní technici přijedou připravit doslova půdu pro mobilní dům.
3. A posléze se domluvíte na datu, kdy Vám Váš nový mobilní dům přivezou.
mořská dekorace.jpg
4. A až Vám jeřáb dům usadí, dejte si kávu s nějakým dezertem. Sousedi, kteří na zahrádku přijdou na víkend, budou šokováni Vaším novým domem! Nejen tím, jak báječně vypadá, ale hlavně tím, s jakou rychlostí jste jej postavili! A bez staveniště! Tak je také pozvěte. Ať zblízka vidí, jak úžasné bydlení máte.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup