Využijte skladnost a praktickou stránku v každém ohledu


Plastová obálka se klasicky posílá poštou, ovšem pokud najdete i jiné využití, pak ji klidně můžete používat jenom ve firmě, jako korespondenci, která je zabezpečená a kterou nesmí nikdo vidět.

obálky

o Tyto jsou speciální a mají mnoho výhod. Plastové poštovní obálky jsou skvěle zabezpečené, nic do nich nepronikne. Mají bezpečnostní systém v zalepené pásce, kterou když chcete odepnout, tak obálku roztrhnete, protože pevně drží. Nemusíte se tak obávat toho, že by vám do pošty někdo lezl nebo se chtěl podívat, co tam ukrýváte.

Posílají se jimi větší předměty

Máte objemnější věc k zaslání? Nevíte, do čeho ji dát? Pak využijte právě těchto malých a šikovných pomocníků. Lehce se skladují, nejsou nijak náročné. A snadno do nich dáte i větší předměty. Není nutné balení do kartónové krabice. Ty jsou často zbytečně velké a neskladné. Musíte je mít někde doma schované, pro případ až budete chtít něco zaslat, zabírají moc místa a také jsou velice nepraktické. Musíte se s nimi tahat, špatně se chytají a mají další nevýhody. Například stojí spoustu peněz, protože jsou těžké, balíček vás tak vyjde na poslání o mnoho více korun, než s naší plastovou obálkou! Díky tomu šetříte místo v domácnosti, protože naše produkty se vám pohodlně vlezou do jakéhokoliv skromnějšího šuplíku. Ušetříte tím prostor a také pošetříte na obalovém materiálu. Navíc vám přibudou korunky i v peněžence díky úspoře materiálu.

email

o Produkty jsou vhodné k zasílání především různých textilií. Ovšem dají se takto i poslat tenisky, ložní prádlo či cokoliv dalšího. Trička, košile, vzorky tkanin, textilie a další věci. Velikost A4 je samozřejmě vhodná také k zasílání tiskovin. Důležitých tiskopisů a dalších dokumentů menších nebo stejně velkých jako je formát https://help.libreoffice.org/Calc/User-defined_Number_Formats/cs A4.

o Najdete zde velkoobchodní prodej například typu 100 kusů, ale také jednotlivý po 10 kusech. Z vrchní strany jsou bílé ale zevnitř černé, aby byla zajištěna stoprocentní neprůhlednost těchto produktů.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup