Pomocná ruka v náročném období

Získat půjčku od banky není vůbec snadným procesem. Čeká vás mnoho jednání a dokládání nejrůznějších skutečností. Bankovní instituce mají pro posouzení poskytnutí půjček velmi přísná pravidla a často se stává, že i když doložíte všechny požadované skutečnosti, bývá vaše žádost odmítnuta. Ačkoliv se vám pravidla pro poskytování půjček běžným občanům zdají velmi striktní, jsou ve skutečnosti ještě o něco mírnější než ty, které mají banky předepsány, pokud se jedná o půjčky pro osoby se živnostenským oprávněním. Podpora podnikatelů bankovními domy není u nás ještě stále tak rozšířená, jako je běžné v ostatních západních zemích. Pokud osoba podnikající přeci jen získá úvěr, bývá poskytnut na vyšší úrokovou sazbu, než pro běžné občany, ačkoliv se jedná o podobnou částku, často i nižší.

požadavek o peníze

V takovém případě vám pomocnou ruku podají nebankovní hypotéky bez registru. Tento finanční produkt je přímo určen pro podporu podnikatelů, aby překlenuli nelehké období v podnikání, kdy se jim zrovna nedaří získávat nové zakázky, nebo čekají delší dobu na úhradu pohledávek. Získané prostředky jsou zastaveny nemovitým majetkem, a proto může být půjčka sjednána na velmi příznivou úrokovou sazbu. Překážkou pro poskytnutí půjčky nejsou ani drobné zápisy v registru dlužníků, jelikož je každý případ posuzován individuálně, dle aktuální situace klienta.

finanční analýza

Rychlé splacení

Obchodní svět je velmi dynamický. Víme, že když se čas od času v podnikání nedaří, je třeba obchod podpořit a počkat na nové zakázky. Jakmile se situace na trhu upraví, je možné okamžitě splatit celou zbývající část půjčky. Za takto dříve zaplacený dluh nejsou klientům účtovány žádné další poplatky. Také je možné kdykoliv během trvání smlouvy zasílat mimořádné splátky v jakékoliv výši. A ještě jedna příjemná zpráva na závěr. Úroková sazba je pevná! Máte jistotu výše splátky po celou dobu!