Výběr top mobilů ze střední cenové třídy

Když se budeme bavit o střední cenové třídě, budeme se bavit o telefonech s cenovou relací kolem    6 do 12 tisíc. Trh nabízí stovky mobilních telefonů, a my se pobavíme o výběru těch momentálně nejlepších.
kabel u mobilu
Samsung Galaxy S6 Edge G925 32GB
Tento telefon vyniká unikátním spojení kovu a skla. Co se týče designu, přišli s novinkou, a to se zakřivením displeje. Jak už z názvu vyplývá působí s uživatelskou pamětí 32 GB. Disponuje s 5,1 palcovým displejem. Výkonná grafika a dlouhá výdrž baterie (2600 mAh) poskytuje výkon, z kterého si odvodíme že telefon je vhodný na hraní různých her, klidně i náročných. Telefon podporuje bezdrátové nabíjení, a také zaručuje po 10 minutách nabíjení, možnost používat telefon až na 4 hodiny. Nadchne Vás také video natočené tímto telefonem, a to v rozlišení 4K. Mobil poskytuje také zabezpečení v podobě snímače otisků prstů.
focení zápasu
Xiaomi Mi 8 Lite 4GB/64GB
Pokud Vás už nudí malý telefon, a chtěli byste větší, tento mobil bude pro Vás ten pravý, disponuje totiž s 6,26 palcovým displejem. Zpracování tohoto mobilu spočívá v kovovém rámečku a zrcadlovým povrchem. Prodává se v barvě černé, modro-fialové, nebo červeno-žluté, což jsou určitě ojedinělé barvy na mobil. Telefon je také vybaven předním fotoaparátem s neuvěřitelnými 24 Mpix, takže pro ty, co rádi fotí selfie snímky, je toto to pravé ořechové. Disponuje také kapacitou baterie 3350, což určitě postačí.
Huawei P10 Plus 6GB/128GB Single SIM
Tato vylepšená verze P10 přináší větší úhlopříčku i rozlišení displeje. Telefon má tenké kovové tělo. Disponuje 5,5 palcovým tělem. Dokáže natáčet v rozlišení úctyhodných 2K. Díky spolupráce se značkou Leica dokážete pořizovat úchvatné snímky za jakýkoliv světelných podmínek. Displej nabízí detailní příjemné zaoblení 2.5D okraji. Telefon můžete zabezpečit pomocí čtečky na otisk prstů. Telefon také nabízí také velkokapacitní baterii s 3750 mAh.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup