Vše pro dovolenou i podnikání

Je mnoho lidí, kteří dávají přednost dovolené v karavanu nebo pod stanem, a dovolená v hotelu je příliš nebere. Jízda karavanem nebo ubytování ve stanu má celou řadu výhod, které vám hotel nikdy nenabídne. Jednou z nich je cena, protože hotel bude vždycky dražší. A taky jste volnější, co se cestování týče. Jednoduše se sbalíte, a další noc strávíte někde jinde. U hotelu jste vždy vázaní jeho polohou, a musíte se do něj vracet.

stůl u karavanu

Pro komfortní dovolenou je potřeba mít všechno potřebné s sebou. Zároveň je potřeba, aby věci zabíraly co nejméně místa. Pokud se chystáte na takovou dovolenou a chcete si i vařit, nezapomeňte si zabalit kempinkový stůl, který vám poskytne pohodlí pro stolování, a díky možnosti složení vám nezabere v autě či karavanu moc místa. Alternativou je skládací jídelní stůl, který mnoho lidí používá i na domácí grilování. Mimo sezonu jej prostě složíte, a vytáhnete ho zase až na jaře.

kempinkový stůl

Nábytek i pro podnikání
Skládací nábytek, který zabere při skladování málo místa, je takřka nepostradatelný pro podnikatele, kteří mají například menší občerstvení, kavárnu a nebo malé bistro. Během sezony si venku každý dá rád něco dobrého, ať už drink a nebo něco k zakousnutí. Pro takové účely je dobré mít připravený bistro stůl, který je velký tak akorát, a nají se u něj každý. Pro párty, akce a večírky venku i uvnitř jsou skvělé stolky, které i přes svoje malé rozměry poskytnou dostatek prostoru pro všechno potřebné. Party stůl si můžete dát i pod stan při venkovní svatbě. Nejen, že to hezky vypadá, ale hosté se budou mít kde pobavit se sklenkou v ruce.
Skládací stůl pro různé účely a mnoha velikostech je nutnost nejen pro podnikání, ale i pro běžný osobní život. Určitě budete rádi, když ho budete mít doma k dispozici, protože jíst na oslavě vestoje není úplně příjemné. S tím správným venkovním nábytkem si užijete jakoukoliv akci.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup