Slovinsko si pozornost zaslouží

Cestování se v našich končinách oddáváme už odedávna. Cestujeme poměrně často a rádi a určitě bychom toho procestovali ještě daleko více, kdybychom měli dříve tu možnost a dnes více času a finančních prostředků.
Nejeden z našinců si ale dnes často posteskne, že on toho moc nacestovat nemůže. To víte, peněz není nazbyt a taková turistika přece jenom něco stojí, zejména pokud chce našinec vyrazit někam, kde to vážně stojí za to, kde se dá strávit dovolená, kterou budou člověku ostatní závidět.

hory Slovinska

Ovšem ti, kdo takto smýšlejí, nejednou jenom žijí v nevědomosti. Protože taková vcelku nedaleká, cenově dostupná, a přitom nezprofanovaná místa máme i skoro v sousedství.
Vezměme si třeba takové Slovinsko. Kolik z nás tento název dobře zná, ale kolik z nás tam někdy bylo nebo o tom aspoň uvažovalo? Docela málo, že? Aspoň pokud tuto zemi srovnáme s jinými turisticky známými destinacemi.
A fakt, že tam mnozí z nás ještě nikdy nebyli, neznamená, že by nám tam nebylo dopřáno to, co od skvělé dovolené očekáváme. Vždyť podívejte se zde:! No, není to krása? Zatímco jsme se za dob minula ochotně tísnili v kempech někde u Lipna, s minimem vymožeností, dnes neprávem opomíjíme třeba právě kemp Cvet gora. Což je místo, kde se dá na rozdíl od dávných zkušeností s našimi kempy skutečně cítit pohodlně a bezpečně, a to ať už se tu člověk ubytuje ve stanu nebo obytné dodávce či karavanu.

slovinské jezero

Jde tu o ekologický kemp v srdci slovinských Alp s nedotčenou přírodou a tradiční slovinskou pohostinností, o klidná místa jako dělaná pro cestovatele-jednotlivce stejně jako pro páry, rodiny či větší skupiny. Nabízí se tu skvělé snídaně, hřiště pro děti, hory, jezero i prostor pro zvířecí miláčky, dá se tu jezdit na kolech, procházet se, plavat, lézt po horách… Prostě se tu dá strávit dovolená snů.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup