Rovnátka pro dokonalý chrup vašeho dítěte

Mají vaše ratolesti nerovný chrup a chtěli byste jim ho nějak napravit? Pak se objednejte na ortodoncii a začněte cestu k rovným zubům vašeho dítěte. Při první návštěvě, zhodnocení stavu chrupu a po provedeném rentgenu se ukáže, zdali je nutné jen sledování chrupu ve stanovených intervalech nebo zda budou nutná rovnátka. V dnešní době nejsou rovnátka pro děti žádnou ostudou a dokáží během poměrně krátké doby zuby srovnat. Zároveň také mohou být zajímavým módním doplňkem a nemusí vůbec vypadat nevkusně, ba naopak. Kdy je ideální věk na to, aby se začalo s rovnáním chrupu? Bývá to zpravidla mezi 12. – 13. rokem života, kdy už jsou mléčné zuby nahrazeny stálým chrupem. V závažnějších případech to ovšem může být i mnohem dříve, to už záleží na závěrech specialisty, který provede potřebná vyšetření vedoucí ke zhodnocení stavu chrupu.

stisk

Pokud mají vaše ratolesti křivé zuby, neodkládejte návštěvu na ortodoncii, abyste tak předešli i dalším problémům, nejen estetickým, ale také zdravotním.
Spolehněte se na kvalitní péči, na ty nejlepší specialisty v oboru, které si poradí se srovnáním chrupu vašich ratolestí. Srovnání zubů je vhodné nejen z estetických důvodů, ale je to také velmi důležité pro správnou výslovnost při mluvení.

rovnátka

Pokud si myslíte, že má vaše dítko nevzhledně křivé zuby, vezměte ho ke specialistovi na vyšetření na ortodoncii a nechte stav jeho chrupů prohlédnout odborníkem, který posoudí, co a jak a zhodnotí, zdali jsou právě rovnátka nutná. U nás dostanou vaše ratolesti tu nejlepší péči a budou se při vyšetření cítit dobře.
I vaše ratolesti se budou brzy zase moci začít usmívat na své kamarády, a to z rovnými zuby a dokonalým úsměvem na rtech. Objednejte se společně s vaším dítětem k první návštěvě v našem centru a absolvujte potřebná vyšetření pro zhodnocení stavu chrupu a nutnost nošení rovnátek.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup