Myslí někdy i hlavou?

Z pohledu žen mají muži daleko pohodlnější a snazší život a jsou si toho pochopitelně i vědomi. Jejich myšlenkám v hlavě nedávají tolik zabrat a řeknou pouze to, co pokládají za důležité nebo nevyhnutelné. I díky tomu se v nich ženy nemůžou vyznat, ale v jednom se shodnou – často nemyslí vůbec hlavou.
kondom v kapse

Sex všude, kam se jenom podíváš

Muži vidí za vším sex. Je pozoruhodné, jak moc a intenzivně dokážou přemýšlet nad jednou aktivitou, která se odehrává především v posteli. Někdy to vypadá, že jim snad nic jiného není svaté a jejich potřeb, se snaží dosáhnout za všech okolností.
Svým způsobem je pro nich sexuální styk osvobozující v každém ohledu. Cítí se při něm šťastní, vyrovnaní, uspokojeni a bohatě jim stačí, když ho mají dostatek, protože nic jiného jich prakticky nezajímá.

Není jedno, s jakou ženou

I když muži myslí převážně něčím jiným než hlavou, ještě to neznamená, že jsou úplně lhostejní k tomu, s kým si sex užijí. Ženy si pečlivě vybírají a je pro nich rozhodující, aby byla atraktivní, trochu odvázaná a dovedla partnera uspokojit.

Hlavně, aby byl pravidelný

Na čem si muži nesmírně potrpí je to, aby prožili pravidelný sexuální styk. Co totiž příliš nevítají jsou pauzy a různé vrtochy, které si ženy smyslí a sex odmítají.
Ne nadarmo se říká, že je muž spokojený pouze v případě, že je i uspokojený.
řetěz kolem krku

Není všechno jenom o jednom

Není však pravdou, že muži nemyslí na nic jiného než na sex. V drtivé většině případů tvoří více než polovinu jejich myšlenek, ovšem zajímají se i o jiné hodnoty a povinnosti. Sex v nich však převládá a možná i z toho důvodu, že je muž od přírody samec, který má v sobě pudy, které nelze potlačit.
Je to však přirozená součást každého z nás a není nutné, abychom se za ni styděli. A to, které pohlaví má o sex větší zájem je v podstatě jedno, důležité je, abychom si ho vždy užili s tím, koho milujeme a to tak, jak to jenom bude možné.

5/5 - (1 vote)

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup