Čtyřhvězdičkoví hotel v Lednici

Chcete si odpočinout, ale doma vás to přivádí jen ke stresu? Neváhejte a někam vyjeďte. Změna prostředí je skvělá příležitost na odpočinek a relaxaci. Tělo nabere nové síly a vaše mysl se vyčistí.

hotelové mazáže

Proč si nezajet do kouzelné vinařské oblasti, kde potěšíte chuťové buňky i dáte oddech tělu v hotelovém wellnes. Nabízíme vám krásné ubytování v hotelu Lednice https://lednice.galant.cz/. Je to krásný moderní, zámecký hotel. V pokojích najdete nádech zámeckého stylu. Budete se u nás cítit jako královská rodina. Hotel má na výběr ze tří variant pokojů. Pokoje mají kouzelný výhled na řeku Dyje. Některé pokoje mají i samostatný balkón. Vybavení pokojů se malinko liší. Některé pokoje jsou větší jako rodinné a Deluxe pokoje a pak máme ty menší, jako jsou Standard. Všechny pokoje mají ve vybavení připojení na Wi-Fi, televizi, trezor a vysoušeč vlasů. Některé pak mají ještě minibar. Celková kapacita je padesát pokojů a sto pět lůžek.

Součástí hotelu je venkovní bazén s „Plážovým barem“. Bazén není krytý a slouží pouze v letním období. V zimním období můžete navštívit wellnes centrum. Wellness je vybaveno vířivou vanou, finskou saunou pro šest lidí a infrasaunou. Dále může využít zkušených masérů. Nechat promasírovat celé tělo od hlavy až po paty. Pěkně si odpočinout a uvolnit zatuhlé svalstvo. Na pokojích budete mít připravené ručníky a župany na bezproblémový přesun k bazénu nebo do wellnessu. Dále je součástí hotelu zahradní restaurace, kde v letních dnech můžete ochutnat čerstvé pokrmy z grilu. Nebo můžete využít naší pizzerii Ristorante Galant. A užít si jedinečné chutě Itálie. Pro příjemné večery tu máme vinný sklípek, kde můžete posedět nad sklenkou dobrého vína a nějakou jednohubkou k tomu.

interiér zámku

Hotel je v srdci Lednicko-Valtického areálu. Můžete tu vidět krásné historické památky, jako je zámek Lednice, Minaret a Janův Hrad. V okolí jsou další kouzelná města Valtice, Mikulov a další. Najdete tu krásnou přírodu s rybníky.