Mám ráda kulturu

Myslíte si o sobě, že jste kulturní člověk? Protože mnoho lidí si myslí, že jsou kulturní lidé, přitom to ale není vůbec žádná pravda. Třeba například můj soused si dělá stále srandu, že je velký kulturní člověk. Jenomže on to myslí tak ze srandy, protože chodí každý den pouze do hospody na pivo s kamarády. A on si myslí, že když chodí takhle velmi často mezi lidi, tak je kulturní člověk a kulturně vzdělaný. Jenomže on asi vůbec neví, co to kultura znamená. On třeba nikdy nebyl v kině a v divadle se myslím že asi taky nebyl. On mi říká, že divadlo je ztráta peněz a ztráta času. Já si ale myslím opravdu pravý opak. Já vůbec nevím, co bych dělala, kdyby zmizela divadla. Já jsem na divadle už asi závislá.

Ráda chodím cvičit.

Chodím tam asi tak pětkrát nebo šestkrát ročně a nedokážu si představit, že bych tam nějaký rok nebyla. Takže si jistě dokažte představit, jak pro mě bylo hrozné, když byla kovidová doba. Když bylo všechno zavřené. Já jsem opravdu trpěla. Nemohla jsem uvěřit tomu, že nemohu chodit do divadel. Mrzelo mě to a nemohla jsem se vůbec dočkat té doby, kdy zase budou otevřená divadla a já tam budu moci chodit. Také velmi ráda chodím do kina. Už ale nejen tak sama, ale spíše se synem. Můj syn má taky moc rád kulturu, hlavně tedy kino. Se synem chodím pravidelně taky do kina, aby se učil kultuře.

Ráda chodím mezi lidi.

Chci totiž, aby můj syn byl taky kulturně vzdělaný. Samozřejmě ho ale do ničeho nutit nebudu, jenom ukážu cestu, jakou může mít. Nicméně ale budu velmi ráda, když syn bude v mých stopách a bude mít taky moc rád kulturu, protože kultura nikoho nezabila, spíše naopak. Kultura nám dává nový životní směr a ukazuje na mám, jak se dá žít. A co třeba vy? Máte rádi kulturu a navštěvujete pravidelně nějaká kulturní dění? Myslíte si o sobě, že jste kulturní člověk? Kultura sebou taky nese hodně překvapení. 


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup