Je váš příjem skutečně tak nízký?

Chcete si sjednat opravdu výhodnou půjčku? V tom případě byste měli dobře vybírat a všechno si důkladně spočítat! Anebo jste ochotni kývnout na jakoukoli nabídku, která se vám namane, protože nemáte kvůli nízkým příjmům příliš na výběr?

peníze

Jestliže vám v bance náhodou řekli, že vaše bonita je příliš nízká a na žádnou půjčku proto nedosáhnete, a jestliže se podobná odpověď opakovala i v jiných bankách příliš často, tak, věřte tomu nebo ne, ani to není důvod, proč byste měli hodit flintu do žita a na hledání té pravé půjčky rezignovat. Dokonce i v takové životní situaci stále máte na výběr a měli byste si vybrat dobře – čím je vaše situace složitější, tím pečlivěji byste vždy měli vybírat!

Jistě budete hledat hypotéku bez doložení příjmu a možná budete nemile překvapeni tím, že žádný takový finanční produkt ve skutečnosti neexistuje. Ať se obrátíte kamkoli, tak všude si věřitel vaše příjmy ověří. Nicméně tato skutečnost ještě nemusí nic znamenat, protože i tak můžete narazit na poměrně výhodné nabídky – a to v případě, že se podíváte na nabídky nebankovních hypoték.
V nebankovním světě budou váš příjem posuzovat trochu jinak, z jiného úhlu pohledu, a především mnohem více důkladně. A právě takový vstřícný, individuální a velice důkladný přístup už mnoha žadatelům umožnil dosáhnout přesně na takovou půjčku, o kterou měli zájem.

loďka

Z nízké bonity z hlediska banky se totiž může docela dobře nakonec vyklubat úplně normální, průměrný český příjem, se kterým pokryjete své potřeby bez potíží. Třeba proto, že nikdo nebude trvat na tom, že výše splátky nesmí tvořit více než čtyřicet procent vašich měsíčních příjmů, a padnou i jiná zbytečná omezení. Právě díky nesmyslným tabulkovým hodnotám a univerzálním výpočtům ztrácí mnoho lidí na hodnocení jejich schopnosti úvěr splácet. Vždyť celá řada lidí vyjde bohatě i s nižším příjmem, a ještě jsou z něj schopni nezanedbatelnou částku ušetřit.