Darujte rodičům pohodlí

Co vymyslet za dárek, aby Vaši rodiče měli radost a dárkem nebyli nemile zaskočeni? Třeba se jim teď nechce cestovat. Nakonec těch pobytů jste jim již darovali dost a dost. Co tedy vymyslet, když v podstatě všechno mají? Je to těžké, viďte? Chtělo by to vážně něco, co nečekají a co jim přesto bude ku prospěchu.

Jeden takový originální a vesměs praktický dárek, který překvapí a který ocení, by tu byl.
spokojení senioři

Překvapte nečekaným

Jen si představte, až rodiče ke svému společnému výročí od Vás dostanou speciální osvětlení! To budou koukat! Rozhodně jej nebudou čekat, a o to víc je potěší, až zjistí, že jim philips hue  přinese komfort a pohodlí. 

Počítejte tak trochu s tím, že budou na osvětlení ovládané mobilem koukat všelijak. Možná, že takové osvětlení budou považovat za zbytečnost. Ale nakonec nebudou chtít jinak. Zvláště otec, který bývá lenivější a má větší smysl pro pokrok v technice. Zprvu to pro něj bude technická hračka, se kterou se vydovádí, jak malý chlapec, ale nakonec i Vaše maminka se oddá pohodlí ovládání světla philips hue na dálku! Ve stáří jim ušetřit každý krok znamená velikou úlevu.

Myslete i na sebe

Až zjistíte, jak moc jsou Vaši rodiče spokojeni s Vaším dárkem, možná začnete i Vy přemýšlet o takovém osvětlení do vlastního obydlí. Nakonec proč ne. Investujete spoustu času do pracovních povinností, ale nevybíráte si odměnu. Tak se prostě odměňte philips hue také.

prst na světle 

Rozsvěcet, zhasínat a korigovat osvětlení dálkově mobilem? Urvěte si také něco z technického pokroku do svého domova. Doba to nabízí. Proč si to nevzít? Philips hue je maličkost, která dodá Vašemu běžnému životu výrazné pohodlí. I Vy býváte unaveni a každý ušetřený pohyb Vám leckdy prospěje. Stejně, jako Vašim rodičům, nemyslíte?

Pusťte se tedy do akce philips hue pro Vaše rodiče, a zároveň pro Vás. Zařídíte najednou dárek pro rodiče, ale také pro sebe, jako odměnu za pracovní úsilí.


4.7/5 - (3 votes)

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup